Chciałbym Państwu w kilku zdaniach przybliżyć naszą firmę. Pierwsze fascynacje tematyką utrzymania czystości pobudziły moją wyobraźnię już w 2009r gdy podjąłem pierwszą pracę na etacie w jednej z placówek oświatowych. Praca, obserwacja i pogłębianie wiedzy doprowadziły do zainwestowania pierwszych zarobionych pieniędzy w sprzęt czyszczący (odkurzacz i mały ekstraktor) następnie testowanie go na materiałach własnych i rodziny.

Od tego czasu minęło już sporo czasu, dziesiątki przetestowanych rozwiązań, metod, urządzeń, środków chemicznych a co najważniejsze tysiące godzin pracy i nabywania doświadczenia.

Firmę wyróżnia na rynku szerokie spektrum oferowanych usług. Pełen profesjonalizm oraz wysokiej jakości urządzenia dbają o to żeby usługi były wykonane w jak najwyższym standardzie. Posiadamy grono stałych, zadowolonych klientów. Ciągle się rozwijamy z myślą o czystości Państwa otoczenia. Szereg nowoczesnych systemów czyszczących pomaga nam
w codziennej pracy. Używamy najlepszych na rynku urządzeń oaz wiodącej chemii. Stale doskonalmy naszą ofertę, aby jak najlepiej zaspokoić Państwa potrzeby. Naszą misją jest szerokie zaspokojenie potrzeb zleceniodawcy.

Działamy na terenie Bydgoszczy, Koronowa, Sępólna Krajeńskiego, Więcborka, Tucholi, Chojnic, Świecia, Chełmna oraz okolic. 

SPRAWDŹ LISTĘ NASZYCH USŁUG

AlexPracz logo duże