Niskociśnieniowe czyszczenie elewacji, dachów, kostki brukowej, drewna, kamienia naturalnego i innych powierzchni

Oferujemy innowacyjną i unikalną technologię na rynku która przyszła do nas z zachodnich państw Europy, bez rusztowań z długoterminową impregnacją przed ponownym powstawaniem zabrudzeń. Ciśnienie robocze to maksymalnie 6 barów.

Usuwanie grzybów i ALG

Zanieczyszczenie ścian ,dachów i innych powierzchni zewnętrznych w 90% ma charakter biologiczny ( grzyby , algi ) w większości przypadków malowanie ścian nie jest potrzebne , zastanów się! Mamy skuteczną i o wiele tańszą alternatywę! Typowe oferowane na rynku metody czyszczenia fasad (piaskowanie, czyszczenie wysokociśnieniowe) mają charakter inwazyjny i mogą prowadzić do uszkodzenia tynku, wypłukiwania fug, głębszego „wbijania się” zanieczyszczeń.
Po zastosowaniu większości innych metod już po kilku miesiącach algi, grzyby, mchy i porosty zaczynają odrastać. Oferujemy unikalną metodę niskociśnieniowego czyszczenia fasad budynków , bez rusztowań ( używamy specjalnych lanc teleskopowych do aplikacji środków poprzez natrysk ,ich zasięg to 12 metrów ) , bezpiecznie dla ścian i twojego ogrodu (środki których używamy do czyszczenia są całkowicie bezpieczne dla roślin ,a ich działanie utrzymuje się maksymalnie do 45min ) , z zabezpieczeniem przed ponownym odrastaniem glonów . 

KONTAKT          CENNIK

AlexPracz mycie niskociśnieniowe sprzęt

AlexPracz mycie niskociśnieniowe sprzęt w użyciu